O Klinice

Krakowska Poradnia Stomatologiczna prowadzi kompleksowe leczenie stomatologiczne dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie stomatologii zachowawczej,ortodoncji, protetyki,chirurgii stomatologicznej. Stosujemy metody leczenia zgodnie z najnowocześniejszymi osiągnięciami stomatologii, jednocześnie zapewniając indywidualne podejście do kazdego pacjenta i przyjazną atmosferę w naszej poradni.

Pierwsza wizyta, szczególnie u dzieci, ma charakter wstępny, a jej celem jest zapoznanie się z Państwa problemami, zebranie wywiadu, wykonanie diagnostyki rentgenowskiej, określenie planu leczenia z preliminarzem kosztów oraz wspólne ustalenie planu wizyt. Nasi lekarze posiadają specjalizacje z zakresu wszystkich dziedzin stomatologii. Nieustannie doskonalą swoją wiedzę na licznych kursach.

Jako jedna z nielicznych poradni stomatologicznych posiadamy doświadczenie w leczeniu stomatologicznym i ortodontycznym dzieci niepełnosprawnych ze szczególnym uwzględnieniem dzieci z zespołem Downa.

Posiadamy własną pracownie RTG i pracownię protetyczną co ułatwia diagnozę i podnosi komfort leczenia. Poradnia jest wyposażona w nowoczesny sprzęt gwarantujący jakość, bezpieczeństwo leczenia, spełniając przy tym wszelkie standarty wymagane przez UE.