Nasz Zespół

Każdy dobry dentysta wie, że najważniejszy w jego pracy jest pacjent. Dlatego też zapewniamy Państwu miłą i przyjazną atmosferę, odpowiednią diagnozę i zrozumienie problemu, a także komfortowe i przede wszystkim skuteczne leczenie. Krakowska Poradnia Stomatologiczna  to najlepszy wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje zęby w najlepszy możliwy sposób. Jeśli więc dobry dentysta jest poszukiwanym przez Państwa specjalistą, zachęcamy do zapoznania się z naszą kadrą. Nie zawiodą się Państwo.

Dr n. med. Ewa Szklarska – specjalista ortodonta – Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Krakowie, uzyskując dyplom lekarza stomatologa w 1981 roku. W 2000 roku uzyskała II stopień specjalizacji z ortodoncji. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.Autorka licznych publikacji w prasie specjalistycznej. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym, w tym również dzieci niepełnosprawnych.

lek stom. Katarzyna Przywieczerska – specjalista periodontolog – W 1992 roku ukończyła studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku. W 1997 roku uzyskała I stopień specjalizacji w zakresie stomatologii ogólnej, a w 2008 roku II stopień specjalizacji w zakresie periodontologii. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach z zakresu różnych dziedzin stomatologii, a w szczególności z periodontologii.

lek. stom. Kinga Stanowska – W 1966 roku ukończyła studia na Akademii Medycznej w Krakowie. Posiada II stopień specjalizacji z chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej oraz współpracuje ortodontami w naszej poradni, planując i wykonując leczenie chirurgiczno-ortodontyczne zarówno dzieci jak i dorosłych.

lek. stom. Ewa Kurek – Ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie w 1975 roku. Posiada specjalizację z chirurgii stomatologicznej od 1979 roku. Jej doświadczenie zawodowe umożliwia jej sprawne przeprowadzanie większości zabiegów chirurgicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Prowadzi leczenie w zakresie chirurgii stomatologicznej i stomatologii zachowawczej.

lek. stom. Maciej Rączkiewicz – Absolwent CMUJ w Krakowie. Studia ukończył w 2006 roku uzyskując dyplom lekarza stomatologa. W 2008 roku rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Oddziale Chirurgii Stomatologicznej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie gdzie pracuje również jako asystent prowadząc zajęcia dydaktyczne ze studentami. Głównym nurtem zainteresowania zawodowego jest implantologia. Prowadzi również leczenie w zakresie wszystkich zabiegów chirurgicznych.

lek. stom. Tomasz Nieborak – w 2012 roku ukończył studia na Lwowskim Narodowym Uniwersytecie Medycznym w języku angielskim. W 2013 roku przeprowadził nostryfikację dyplomu na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W kręgu jego zainteresowań jest chirurgia stomatologiczna, stomatologia ogólna. Obecnie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych konferencjach i kursach. Biegle włada językami angielskim i ukraińskim.

lek. stom. Maria Mierzwińska-Nowakowska – Absolwentka wydziału Lekarsko-Dentystycznego CMUJ w Krakowie.  Prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endoddoncji protetyki, implantologii, chirurgii.  Uczestnik wielu szkoleń i kursów, dzięki którym podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. W kręgu jej zainteresowań jest endodoncja oraz protetyka jak i implantokorony, mosty protetyczne.

lek. stom. Anna Janda – prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki i chirurgii.

lek. stom. Beata Balasa-Jamróz – Ukończyła studia CMUJ w Krakowie uzyskując w 1997 roku dyplom lekarza stomatologa. Uczestnik niezliczonych kursów stomatologicznych jak i ratownictwa medycznego.  Prowadzi leczenie w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji i protetyki. Biegle posługuje się językiem angielskim jak i rosyjskim.